TimeOut Kontakt Wellnes Víkend v znamení babieho leta

Pred pár dňami sme mali možnosť našim klientom, ale aj verejnosti priniesť ďalší vydarený víkend, na ktorom si mali možnosť všetci zašportovať a večer v sobotu sa aj zabaviť, ale i zamyslieť. Nechýbal totiž Výsluch Miša Hudáka a zaujímaví hostia!

Prečo TimeOut víkend v Kontakte?

V našich priestoroch TimeOut Restaurant & Accomodation vieme pre klientov realizovať rôzne podujatia, oslavy, svadby, školenia sústredenia. A aj to robíme. Ak však chceme našim obchodným partnerom poskytnúť niečo viac – napríklad kvalitné wellnes, tatranskú prírodu, tak na to naše priestory nestačia.

Preto sme sa už po niekoľký raz rozhodli, že zorganizujeme TimeOut Kontakt Wellness víkend, na ktorom umožníme telu oddýchnuť a hlave zabaviť sa, ale aj zamyslieť.

Kde inde ako v hoteli Kontakt?

Golf pod končiarmi Tatier

V rámci víkendu sme zorganizovali už tradičný turnaj v golfe. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. Terény v Black Stork sú znamenité nielen úpravou ihriska, ale aj skvelým prostredím a výhľadmi priamo na končiare Tatier.

Počasie bolo ako z rozprávky o babom lete – ak by taká rozprávka existovala, tak by určite vychádzala z počasia, aké v ten deň bolo. Krásnych 24 stupňov. Mierny vietor, jasno bez obláčika. Na svoje si prišli aj tí, ktorí golf zatiaľ nehrajú a chceli si vychutnať oddych a prechádzku v golfovom areáli bez golfu. Skrátka – jedna báseň!

Wellnes, ktorý je jedinečný svojou komplexnosťou a špičková gastronómia

Po golfe dobre padol wellnes. Ak ste ešte neboli v Hoteli Kontakt, máte čo naprávať. Vážne. Nespočet sáun, vírivka, bazén a krásne priestory nielen v interiéri, ale aj na terase, vám dovolia zabudnúť na všedné dni a problémy. Radšej raz skúsiť ako dvakrát o tom čítať. Odporúčame!

Po oddychu vo wellnese na nás už čakala večera. Nie nejaká obyčajná. Šéfkuchár v tomto hoteli si dá záležať na každom detaile. Všetky jedlá sú pripravené z kvalitných a čerstvých surovín. Obzvlášť dokonale spracované prílohy a dezerty. Jediné na čo si musíte dať pozor, je vaša línia. Lebo oči by jedli a jedli…

Mišo a jeho Výsluch

Ak poznáte Miša Hudáka –  čo asi poznáte, tak viete, že jeho umenie zabaviť je naozaj dokonalé. Tentokrát mal dvoch hostí. A nielen zabavili, ale prinútili aj k zamysleniu. Prvým hosťom bol Marcel Forgáč, ktorého nebolo treba zvlášť predstavovať. Výsluch sa niesol v znamení slovných hier a prekáračiek, až ste mali chvíľu pocit, že neviete, kto z nich dvoch je vyšetrovateľ.

Potom prišla na rad hlavná predstaviteľka z už kultového filmu Loli Parádička. Kamila je Rómka. Vzdelaná. Je aj vtipná a navyše veľmi empatická a vnímavá. Rozhovor s ňou Michal zvládol na výbornú. A ona zvládla Michala – ak sa to dá takto zhrnúť. V debate priviedli k zamysleniu všetkých prítomných, pretože otázka akou sa pozeráme na Rómov je stále diskutabilná.

Kamila napokon aj zaspievala spolu s Michalom. Jej hlas mal krásnu farbu a náboj a veríme, že budeme mať možnosť ju vidieť aj v ďalších filmoch.

ĎAKUJEME  PARTNEROM

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ochrana osobných údajov