Pozvánka na Tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend

Pozvánka na Tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend

Tretí októbrový víkend sa v Kontakt Wellness Hoteli uskutoční už tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend. Tí, ktorí prídu, neoľutujú. Okrem kvalitného jedla, relaxu a zábavy sa tradične v rámci večerného program uskutoční aj aukcia diel detí z detských domovov. Výťažok poputuje na podporu projektu Melódie šťastia, ktorý pomáha rozvíjať talent deťom z detských domovov. Podujatie pre svojich klientov zorganizovali Kontakt Wellness Hotel v Starej Lesnej a TimeOut Restaurant & Café.

Na čo sa môžete tešiť?

Podujatie bude rozdelené na časovej osi troch dní tak, aby sa vytvoril priestor pre šport, relax, ale i zábavu. V piatok večer hostí zabaví skvelý Michal Hudák v tolkšou Výsluch. Tentokrát si ako hostí prizval Ondreja Kandráča a skvelého kuchára Marcela Ihnačáka. Hudobným programom bude hostí sprevádzať Ondrej Kandráč. V sobotu sa uskutoční golfový a tenisový turnaj. Okrem toho si všetci účastníci tejto už tradičnej akcie užijú komfort a príjemnú atmosféru Kontakt Wellness Hotela v Starej Lesnej, kde ako prví na Slovensku vytvorili vďaka dizajnovému wellness centru koncept aktívneho odpočinku a blahodárneho pocitu pre telo i dušu.

Príjemne strávený čas v spoločnosti babieho leta

„Klientov nášho hotela a wellness centra pravidelne, najmenej 2 krát v roku, potešíme športovo-relaxačným víkendom s rôznymi kulinárskymi prekvapeniami, ale najmä pobytom v našom vysoko pozitívne hodnotenom wellness centre. Tentokrát začínajúci október obdarí prítomných nádherným počasím babieho leta. Aspoň také sú prognózy. Keďže Michal Hudák je veľmi obľúbený zabávač, ktorý vie okrem iného skvele improvizovať, hostia si v piatok večer užijú humor, ale i hudobné majtrovstvo v spolupráci s Ondrejom Kandráčom”, uviedla Júlia Szaffková, riaditeľka Kontakt Wellness Hotela.Pobyt je možné rezervovať mailom na adrese: recepcia@hotelkontakt.sk. Ste srdečne pozvaní.

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ochrana osobných údajov