Eventy a špeciálne príležitosti

Aktuality a tipy pre fanúšikov dobrého jedla a skvelého vína
Oslavy
Pripravíme oslavu rodinného charakteru, alebo pri príležitosti výročia firmy
svadby,EVENTY
Svadba a stužková slávnosť s chutným jedlom a výbornou akustikou našej reštaurácie
konferencie
Postaráme sa vám o výzdobu, pripravíme menu z jedál, ktoré si zvolíte.
sústredenia
Pravidelne sa staráme o pohodu tímov na sústredeniach.
Eventy v TimeOut Restaurant & Café si užijete. Radi vám poskytneme priestory na vašu rodinnú alebo firemnú akciu v príjemnom klimatizovanom prostredí s výhľadom na bazén v širšom okruhu Košíc, iba 200 m od vlakovej a autobusovej stanice. Kapacita našich priestorov je celkovo 130 ľudí - restaurant 80 ľudí, salónik 20 ľudí a klubovňa 30 ľudí, vrátane možnosti parkovania pre hostí.

Workshopy a konferencie

Ako pripraviť skvelý workshop, či konferenciu z ktorej si účastníci niečo odnesú? Na dobrú firemnú prezentáciu, či konferenciu sa musíte dobre pripraviť a nemalo by vás nič prekvapiť.

Vyberte si dobrú tému, zistite si o svojich poslucháčoch čo najviac, čo je pre nich dôležité a čomu veria. Pripravte si kvalitnú prezentáciu, ktorá zaujme. Nezabudnite poslucháčov aktívne zapájať, vytvárajte workshop spoločne! Dôležitou súčasťou workshopu je samozrejme príjemné prostredie, výborná strava a profesionálny tím, ktorý sa o vás postará. S nami bude vaša akcia nezabudnuteľná! Môžete u nás usporiadať pracovnú poradu, klasické školenie alebo aj zážitkový seminár. Ak budete mať záujem, pomôžeme vám vhodne nakombinovat vzdelávacie a relaxačné aktivity.

Poskytneme vám špičkové technické vybavenie s možnosťami, ktoré uspokoja vaše potreby. Okrem wifi, dvoch led-obrazoviek a projekcie, je k dizpozícii aj profesionálne osvetlenie, mix-pult s ozvučením miestností, počítač a mikrofón. 

Svadby a stužkové

Usporiadať svadbu, ktorá bude zážitkom pre nevestu, ženícha a ich hostí nie je jednoduché. Kyticu a šaty vám síce nezabezpečíme, ale vo veciach svadobnej hostiny ste u nás na správnom mieste.

Pripravíme i výzdobu reštaurácie a ak to bude potrebné, zabezpečíme i ubytovanie v rámci našich kapacít. Podobne ako svadobný deň, aj stužková slávnosť je prelomovým okamihom v živote každého z nás. Dohodnite si stretnutie a zistite viac o možnostiach, ktoré vám radi v rámci nášho priestoru poskytneme.

Rezervujte si termín

TimeOut Restaurant & Café, Mestská krytá plaváreň
Dragons arena, Protifašistických bojovníkov 4, Košice

Email: info@time-out.sk
Web: www.time-out.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ochrana osobných údajov