TimeOut Restaurant&café
uvádza hamsik winery

...
Prosecco pochádza z krajiny, ktorá je priam predurčená na výrobu vína. Slnkom zaliate kopce v oblasti Conegliano sú chránené pred chladným vetrom, ktorý prichádza z veterného severu. Oblasť preto vytvára skvelé podmienky na pestovanie vínnej révy.  Vinári tu dnes dorábajú víno rovnako vášnivo, ako ich predkovia.  Vysokú kvalitu vína HAMSIK WINERY zaručuje rodina Serena, ktorá už päť generácií vyrába vynikajúce vína s dôrazom na tradíciu.
Zaradili sme do ponuky skvelé prosecco od HAMSIK WINERY
V ŠPECIálne dni alebo len tak...
VALDOBBIADENE PROSECCO SUPERIORE D.O.C.G.
EXTRA SUCHÉ
Tento klenot medzi proseccom vyrába HAMSIK WINERY z najkvalitnejšieho hrozna, jeho elegantný buket charakterizuje ruža a jazmín. Ovocná chuť s pretrvávajúcou sviežosťou pripomína jablká, hrušky, ananás a banány. Toto víno je skutočným zosobnením jedného ročníka. Predstavuje dokonalý príklad elegantného vína, ktoré možno dosiahnuť pri zachovaní dôkladného a odborného prístupu vo výnimočnom vinárstve.

Odporúčanie na servírovanie
Ako aperitív v kruhu priateľov. Vynikajúce k jemným predjedlám alebo rybám.


Prosecco, ktoré si už teraz získava obľubu u fajnšmekrov
Príďte si vychutnať novinku z HAMSIK WINERY do TimeOut. Garantujeme vám, že budete spokojní. Prosecco z produkcie HAMSIK WINERY sa už teraz teší obľube a získava si čoraz viac priaznivcov. Okrem vyššie uvedeného VALDOBBIADENE máme v nápojovom lístku aj PROSECCO DOC TREVISO SPUMANTE.  Tešíme sa na vašu návštevu.(ilustračné foto web a INSTA @hamsikwinery)

REZERVUJTE SI STôl

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ochrana osobných údajov