Talkshow Výsluch

Mišo Hudák v Talkshow Výsluch 1

Talkshow Výsluch 1

Prvá talkshow s Mišom Hudákom sa konala 5. júna 2014 pri príležitosti slávnostného otvorenia TimeOut Restaurant & Café. Po obrovskom úspechu sme sa rozhodli pre ďalšie pokračovania.

Talkshow Výsluch 2

Talkshow Výsluch 2

O 5 mesiacov neskôr, 7. novembra 2014 Mišo Hudák opäť vypočúval svojich hostí. Tentokrát si pozval výborného herca Eugena Libezňuka, speváka Braňa Mojseja a šéfkuchára Juraja Hrušku.

Talkshow Výsluch 3

Talkshow Výsluch 3

Tretia časť talkshow prebiehala v júni 2015, na "výsluch" boli predvolaní exprezident Rudolf Schuster a Nora Mojsejová. Na talkshow Výsluch 3 s Mišom Hudákom bola mimoriadne dobrá zábava, presvedčte sa sami, ako nám bolo fajn ;-). Pridáte sa na...

4. pokračovanie obľúbenej talkshow

Talkshow Výsluch 4

TimeOut Kontakt wellness víkend od 17.- 19. júna vo Vysokých Tatrách dopadol na výbornú. Všetci účastníci si užili nezabudnuteľný víkend plný relaxu, zábavy aj kulinárskych zážitkov.

Talkshow Výsluch 5

Talkshow Výsluch 5

Posledný septembrový víkend sa v hoteli Kontakt uskutočnil už tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend. Tí, ktorí prišli, neľutovali. Okrem kvalitného jedla, relaxu a zábavy sa v rámci večerného programu uskutočnila i aukcia diel detí z detských...

TimeOut Restaurant & Café

Mestská krytá plaváreň Dragons arena Košice

Otváracie hodiny

 

PO-PI: 07:00 - 21:00 hod.

SO:

10:00 - 20:00 hod.

NE: skup. akcie nad 10 osôb


pre skupinové akcie nad 10 osôb sme tu pre Vás aj mimo otváracích hodín, bližšie info na č. 0915 978 330

 

Týždenné menu

výber z 2 polievok a 3 jedál
+ 1 miska šalátu