O nás

O nás

V najvä荹om športovom komplexe v Košiciach, v Mestskej krytej plavárni – Dragons aréne, neďaleko legendárneho kúpaliska Červená Hviezda na vás čaká príjemný tím reštaurácie Time-Out. Posaďte sa, vyberte si niektorý z výnimočných receptov a vychutnajte si jedlo pri presklennej stene s výhľadom na bazén.
 

Zdravo a chutne

 

Máme blízko k športu a aj preto preferujeme zdravý životný štýl, podľa ktorého pripravujeme aj jedlá z nášho jedálnička „zdravo a chutne“. Našou základnou zásadou je vždy variť z čerstvých surovín a spracovať ich tak, aby ste si mohli vybrať nielen podľa svojej chuti, ale aj na základe vášho zdravého stravovacieho štýlu. Presvedčíme vás, že aj zdravé jedlá môžu byť chutné a šťavnaté. A dokážeme zdravo pripraviť aj klasické recepty slovenskej kuchyne.

 

Mysleli sme aj na maličkých, ktorí si môžu skrátiť čas hrou v priestrannom detskom kútiku, kde si môžu nájsť nových kamarátov, požičať  play station, tablet alebo puzzle. O deti sa postarajú tréneri Športového klubu polície Modrí Draci Košice Staré Mesto. Možno sa nájde nový talent, nový drak.

 

O nás

Vlastná show Výsluch s Mišom Hudákom

 

V moderných klimatizovaných priestoroch pre vás s radosťou náš tím zorganizuje a pripraví akcie od zábavného večera, cez workshopy, teambuildingy, športovo-relaxačné až po školenia, či tématické večierky. Hviezdou vlastnej talkshow Výsluch, ktorú organizujeme pre našich stálych zákazníkov, je zabáva荠Mišo Hudák, hosťami potom osobnosti Košíc.

S našim technickým vybavením a v našich priestoroch dokážeme pre vás zabezpečiť aj celú produkciu so scenárom, moderátorom a účinkujúcimi rôznych žánrov. Postárame sa o vašu akciu a naša kvalitná gastronómia so špecialitami Time-Out bude čerešničkou na pomyselnej torte vašich zážitkov.

 

Event marketing

 

Kapacita našich priestorov uspokojí aj náročnejšie eventy. Celkovo pojme až 80 ľudí, 20 osôb môže využiť salónik a na terase s vlastným zázemím (klubovňa) a grilom sa môže zabaviť 30 návštevníkov. V klubovni a salóniku môžete využiť špičkové technické vybavenie s možnosťami, ktoré uspokoja aj náročného zákazníka. Okrem wifi, dvoch led-obrazoviek a projekcie, je k dizpozícii aj profesionálne osvetlenie, mix-pult s ozvučením miestnosti, počítač a mikrofón. 

 

 

 
 
 

TimeOut Restaurant & Café

Mestská krytá plaváreň Dragons arena Košice

Otváracie hodiny

 

PO-PI: 07:00 - 21:00 hod.

SO:

10:00 - 20:00 hod.

NE: skup. akcie nad 10 osôb


pre skupinové akcie nad 10 osôb sme tu pre Vás aj mimo otváracích hodín, bližšie info na č. 0915 978 330

 

Týždenné menu

výber z 2 polievok a 3 jedál
+ 1 miska šalátu